Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy

TEMPUR

TEMPUR Sealy Polska Sp. z o.o.
ul. Sokalska 2
54-614
Wrocław
Polska

 

W firmie TEMPUR wierzymy w nocną odnowę ciała i umysłu. Nasze niepowtarzalne materace i poduszki oferują Ci regenerację, komfort i harmonię, tej nocy i każdej następnej…

 

PERDORMIRE

MACHALA Sp. z o.o.
ul. Szybka 2-10
50-421 Wrocław
Polska

 

Firma PerDormire jest obecna na rynku od ponad 30 lat i przeszła typową dla dobrych włoskich przedsiębiorstw drogę rozwoju. Od roku 1971 do dziś z małej, rodzinnej fabryki stała się nowoczesnym zakładem wykorzystującym najnowsze technologie, a zarazem wciąż dbającym o jakość, co jest podstawą pełnego sukcesów wzrostu. W ciągu lat filozofia snu zmieniała się stopniowo od postrzegania go jako czysto fizycznej konieczności aż po dzisiejsze podejście, w ramach którego sen uważa się za rodzaj rytuału, który powinno się celebrować w idealnym otoczeniu, czyli również na właściwym materacu.

Firma PerDormire, świadoma zachodzących zmian, zaproponowała rozwiązania pozwalające zaspokoić indywidualne potrzeby użytkowników. Efekt to szeroki asortyment materacy i dodatków najwyższej jakości. Stanowią one odpowiedź na potrzeby różnych użytkowników – od szpitali, poprzez hotele i pensjonaty aż do klientów indywidualnych, również tych, którzy mają nietypowe wymagania, związane na przykład z wyposażeniem jachtów czy luksusowych rezydencji.

 

SEMBELLA

RECTICEL KOMFORT SNU Sp. z o.o.
93-428 Łódź
ul. Graniczna 60

 

Recticel rozpoczął swoją działalność w Polsce z końcem 1993 roku pod nazwą Sembella Poland Sp. z o.o.

Obecna nazwa firmy, która produkuje i sprzedaje w Polsce marki materaców: Sembella, Schlaraffia, Modulia, materace EconomyLine i PremiumLine to Recticel Komfort Snu Sp. Z o.o. Recticel jest bardzo znanym europejskim koncernem pochodzenia belgijskiego.

Produkty grupy dotyczą szeroko pojętej wygody życia codziennego. Podstawowym ich składnikiem jest pianka poliuretanowa, którą grupa Recticel produkuje i przetwarza w ponad 100 zakładach produkcyjnych, w 20 krajach Europy, a także Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

 

M&K FOAM Sp. z o.o.

62-600 Koło
ul. Toruńska 267

 

Firma M&K Foam produkuje materace na polski i europejski rynek od 1992 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo materace bonelowe, kieszonkowe, piankowe oraz lateksowe. Stelaże, łóżka i poduszki stanowią dopełnienie naszej oferty.

Dzięki doświadczeniu i świadomości wpływu jaki mają materace na komfort wypoczynku naszych Klientów, oddajemy w Państwa ręce produkty najwyższej jakości..

 

MATERASSO Slovakia, s.r.o.

029 62 Oravské Veselé
612 Slovenská republika

 

Materace MATERASSO powstały po to, aby zapewnić Państwu zdrowy sen i bliski kontakt z naturą. Już od 16 lat oferujemy Państwu wygodny sen. Nasze materace zrodziły się ze wspólnej pasji tworzenia, aby spełnić indywidualne potrzeby szerokiego grona klientów.

Stosujemy najnowocześniejsze materiały pochodzące od renomowanych dostawców, dzięki temu zapewniamy Państwu wysokie walory użytkowe swoich produktów. Zaletą naszych materacy jest wysoka elastyczność i doskonałe właściwości ortopedyczne, które zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa i pozwalają zachować mu odpowiedni kształt.

 

KLINMAM

MACHALA Sp. z o.o.
50-421 Wrocław
ul. Szybka 2-10

 

Od 1991 roku firma KLINMAM oferuje wyroby pościelowe najwyższej klasy. Naszą misją jest promowanie nowoczesnej kultury spania. Chcemy sprawić aby każdy, niezależnie od wieku, korzystał w swej sypialni z rozwiązań, które są nie tylko komfortowe, ale również estetyczne i korzystne dla zdrowia. Sen jest najlepszą znaną formą regeneracji organizmu. Odpowiednio dobrana pościel może znacząco poprawić jego jakość.

Kołdry i poduszki KLINMAM są eleganckie, przyjemne w dotyku, higieniczne, starannie wykonane i trwałe. Wszystkie posiadają międzynarodowy certyfikat Öko – Tex Standard 100, potwierdzający nieszkodliwość użytych materiałów dla zdrowia użytkowników, również dzieci poniżej 3 roku życia. Ponadto nadają się do prania w pralce automatycznej, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości.

 

DIMAFLEX

43800. Valls. Tarragona, España.
C/ Artesans 80. Polígono Industrial de Valls.

 

Celem firmy Diamflex jest, aby nasz konsument dysponował systemem odpoczynku składającym się z dobrego materaca, drewnianego stelaża, połączonym z odpowiednim środowiskiem odpoczynku (naturalność, światło, wilgotność, dobre samopoczucie, niski poziom energii elektrostatycznej, etc) oraz warunkami lub tzw. kulturą odpoczynku które pozwolą mu optymalnie wypoczywać, w możliwie najzdrowszy sposób oraz w formie najbardziej niezależnej.

Nasze drewniane stelaże, materace z latexu oraz latexu Talalay. Materace z pianki typu Visco oraz materace z HR Evotexu są stworzone z surowców najwyższej jakości, produkowanych przy współpracy z czołowymi międzynarodowymi firmami z tego sektora. Firma Dimaflex pracuje tylko na materiałach naturalnych oraz odnawialnych tak aby nasz odpoczynek był zrównoważony z naszym przyszłym rozwojem.

 

HILDING Anders Polska Sp. z o.o.

62-095 Murowana Goślina.
ul. Polna 17

 

Hilding Anders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Hilding Anders International AB, który działa na około 30 rynkach i zdobył pozycję wiodącego producenta artykułów z branży sypialnianej na rynku europejskim i azjatyckim.

Tworzymy, unowocześniamy i udoskonalamy kolekcję materaców i łóżek, z myślą o zdrowym i komfortowym sposobie życia. Materace Hilding gwarantują właściwe podparcie całego ciała, dzięki wkomponowanym specjalnym strefom twardości. Charakteryzują się także wysoką elastycznością punktową, czyli posiadają zdolność dopasowywania się do anatomicznych krzywizn naszego ciała.